П'ятниця, 28.02.2020, 13:17Вітаю Вас Гость | RSS
Де взяти грошей на нові комп'ютери?

Головна » 2014 » Листопад » 12 » Відпочинок на канікулах
Відпочинок на канікулах

Падають з гілки жовті монетки...
Під ногами цілий скарб!
Це осінь золота
Дарує листя не рахуючи,
Золоті дарує листя
Вам, і нам,
І всім підряд.

Учні нашої школи під час  осінніх канікул мандрували визначними місцями Полтави.  Школярі побували в Полтавському краєзнавчому музеї , де дізналися про тваринний та рослинний , яким багата територія  Полтавської області;

Учні 6-9 класів побували в нашому Полтавському дендропарку, де не лише  милувалися осіннім вбранням дерев та рослин , а й вчилися орієнтуватися на місцевості за допомогою компаса  разом з керівником шкільного гуртка «Непосиди» Однойко Т.С.

Учні 3-Б класу відвідали  музей  ім. Б. Серги , який знаходиться в Полтавській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 20 ,  де їм розповіли  про життя та діяльність учасника  підпільної організації «Нескорена Полтавчанка»  Бориса Серги ; не оминули наші юні мандрівники і Полтавського лялькового театру, де їм провели екскурсію за кулісами , з якої діти дізналися про те , як виготовляються ляльки і створюються декорації для вистав.

Добре , що не треба далеко їхати в інше місто , щоб побачити екзотичних тварин .  Наші  учні в цьому переконалися , відвідавши мальовничу місцину  на краю Полтави під назвою «Бабусин дворик», де їх радо зустрічали  войовничі страуси , веселі єноти, горді лами та ще багато інших дивовижних тварин.

Не забували учні і своєї школи . Діти відвідували гуртки «Батік», «Квілінг» та інші творчі секції, які діяли під час канікул.

Категорія: Новини школи | Переглядів: 269 | Додав: school24 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
«  Листопад 2014  »