Вівторок, 18.02.2020, 01:05Вітаю Вас Гость | RSS
Чи потрібен в школі психолог?

Головна » 2016 » Березень » 28 » Театральна феєрія
Театральна феєрія

25 березня 2016 року в Полтавській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 24 відбулися заключні виступи учнів 8-11 класів в рамках тижня театральної майстерності. Учні сумлінно поставилися до завдання і кожен виступ мав неабиякий успіх .

Так учні 8 класу (кл. кер. Букша І.С.) показали уривок з твору Н.Левицького «Баба Палажка і баба Параска», де перед нами постають у всій красі головні героїні твору. Акторам вдалося передати національний колорит  українського села періоду  2 половини ХІХ століття.

Учні 9 класу (кл. кер. Гезун О.С.) підготували казку на новий лад «Червона шапочка», де головна героїня постає перед нами сміливою, впевненою та веселою дівчинкою, а сірий Вовк не такий вже злий і підступний, яким ми запам’ятали його з дитячих казок.

Для учнів 10 класу (кл. кер. Устенко Т.М.)  стало вже доброю традицією ставити театралізовані постанови про життя та побут українського народу. І цього разу вони підготували до уваги глядачів п’єсу М.Кропивницького «Жартівниця». Натхненно і  весело на сцені головна героїня дурила панича та сміялася над бідним Оверком , та все ж врешті решт збагнула , що трохи не втратила своє щастя.

Наш найстарший в школі 11 клас (кл. кер. Однойко Т.С.) творчо та незвично підійшов до підготовки  виступу. Діти самостійно написали сценарій лялькової п’єси , підібрали лялькових героїв та показали виставу «Щаслива мишка Мінні». В ній йдеться про маленьку мишку , яка дуже хотіла стати щасливою , та до кого б вона не зверталася із лісових знаменитостей  це не приносило їй щастя. Адже стати щасливим можна лише тоді , коли займаєшся справою , яка тобі до душі і приносить справжнє задоволення твоєму серцю. Мишка Мінні теж знайшла свою справу і відкрила пекарню в лісі , бо в неї ще з дитинства дуже вдало виходило пекти хліб. І коли її запитували , як це в неї вдається , вона відповідала , що треба просто любити ту справу, якою займаєшся.

Категорія: Новини школи | Переглядів: 190 | Додав: school24 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
«  Березень 2016  »