П'ятниця, 28.02.2020, 13:06Вітаю Вас Гость | RSS
Як вам подобається наш сайт?

Головна » 2014 » Вересень » 15 » Чарівний світ гончарства
Чарівний світ гончарства

Говорять, не святі горщики ліплять. Можливо, що й так. Тим ні менш, не проста ця справа - створювати навіть найпростіші глечики. Для цього потрібні роки занять на гончарному колі, щоб його відцентрова сила не розривала зігріту долонями глину, зводити нанівець старання, змішані із краплями поту. Тим не менш, терпіння для оволодіння гончарним колом мало - потрібний ще й талант.

У Полтавській області є невелике село Опішня в якому не злічити талантів. Тут розташувався один з найпотужніших і найзнаменитіших центрів культурної самобутності українства. Опішня – загальновизнана столиця українського гончарства, занесена постановою Кабінету Міністра України в «Список історичних населених місць України».

Саме в Опішню і відправилися 11вересня  учні Полтавської загальноосвітньої школи № 24 на екскурсію .  Діти разом з педагогами опинилися в казковому світі глини. Працівники музею влаштували для юних глядачів екскурсію по території музею-заповідника, для них було проведено   майстер – клас по виготовленню виробу з глини власними руками , діти спробували свої сили на гончарному крузі та склали глиняного горщика з пазлів. Вчителі та учні були надзвичайно задоволені та вражені побаченим, хотілося ще і ще милуватися творіннями рук майстрів.

Категорія: Новини школи | Переглядів: 586 | Додав: school24 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
«  Вересень 2014  »