Субота, 25.05.2019, 06:37Вітаю Вас Гость | RSS
Як вам подобається наш сайт?

Сторінка директора

Дорогі діти, шановні батьки, вчителі, гості!

Щиро вітаю Вас на сторінках нашого сайту. Привітні класи запрошують учнів на шлях до вершини знань. Особливим він стане для наших наймолодших учнів - першокласників. То ж щасти вам, наші маленькі школярики, успіхів та великих звершень у навчанні.

Старшокласники, сповнені турботою, із розумінням того, що вони - випускники, завзято починають з перших днів готуватися до ДПА та ЗНО. З радістю хочу повідомити, що 90% випускників школи позитивно склали ЗНО в минулому навчальному році та отримали можливість вступити до вищих навчальних закладів. Отже, наш педагогічний колектив забезпечив учням школи гарну навчальну базу. Учителі школи пишаються здобутками своїх вихованців у навчанні.

Також з великим задоволенням хочу повідомити, що за сприяння розвитку музею-заповідника «Поле Полтавської битви», за сподвижнецтво в галузі історії та культури Української держави, педагогічний колектив відзначений щорічної премії Полтавської міської ради ім. Самійла Величка. Хочу від щирого серця привітати всю шкільну родину із цією високою нагородою, з визнанням належної кваліфікованої праці наших учителів. Тож школа єдина в Полтаві є лауреатом такої нагороди.

У цьому році продовжують працювати гуртки з футболу, тенісу, волейболу, східних єдиноборств, образотворчого мистецтва та хореографії. Проводитимуть фахові гуртки і вчителі школи.

З 1 вересня колектив працюватиме над впровадженням новітньої здоров'я збережувальної технології "Здоров'язбережувальне освітнє середовище як умова якісної організації навчально-виховного процесу у школі". Впровадження здоров'язбережувальних технологій школою в початковій школі було високо оцінене громадою міста, два роки поспіль у нас проводяться семінари для вчителів, заступників та директорів, що приїздили переймати досвід нашої школи. Цього року й міська влада високо оцінила наші старання, подарувавши першокласникам 46 парт-конторок. За що наші учні безмежно вдячні.

Директор школи                               Л.М. Дудко

«  Травень 2019  »