Вівторок, 27.07.2021, 17:06Вітаю Вас Гость | RSS
Полтавська загальноосвітня школа №24
Меню сайту
Категорії розділу
Новини сайту [4]
Новини школи [288]
Наше опитування
Вчитель повинен бути для учня...
Всього відповідей: 58
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Річний звіт про діяльність закладу освіти


Звіт директора

КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24

Полтавської міської ради Полтавської області» 

за 2019-2020 навчальний рік

Як директор школи, у своїй діяльності протягом звітного періоду керувалася Статутом школи, Правилами внутрішнього розпорядку, Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, посадовими обов’язками директора школи, законодавством України, іншими нормативними актами, що регламентують роботу керівника освітнього закладу. 

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області» є комунальною власністю виконавчого комітету Полтавської міської ради Полтавської області. Фінансування здійснюється управлінням освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради. Будівля школи прийнята в експлуатацію 1901, 1973, 2004 роках, тому колектив школи робить всі зусилля, щоб школа виглядала на високому рівні. Постійні косметичні ремонти, капітальні ремонти, покращення матеріальної бази – це все дає змогу покращити освітнє здоров’язбережувальне середовище.  Було оновлено матеріально-технічну базу перших класів сучасними меблями, дидактичним матеріалом, навчальним обладнанням та комп’ютерною технікою (в т.ч. інтерактивними комплексами). Придбано кварцові лампи, зростомір, тонометри, господарчі знаряддя та перезаряджено вогнегасники. Школа оснащена вуличними тренажерами, було здійснено асфальтування прилеглої території, заклад під’єднано до програми  «Безпечне місто», 16 відеокамер виведено на центральну охоронну систему міста. Поновлено інтернет - мережу по всій будівлі школи з встановленням 6 роутерів для підключення WI-FI зон.

У навчальному році, що минає, школа жила повноцінним життям. Зусилля педагогічного колективу були спрямовані на подальше вдосконалення освітнього процесу, на збереження оптимальних умов для інтелектуального, громадського, фізичного становлення та формування особистості школярів. Колектив школи працював стабільно та злагоджено. Робота освітнього закладу проводилась відповідно до річного плану роботи школи.

У 2019-2020 навчальному році у школі навчалося 507 учнів у 20 класах. З них у початковій школі 8 класів, в основній – 10, в старшій – 2 класи.

Навчання в школі проводиться за державними програмами. Додатково до обов’язкових навчальних предметів було введено вивчення предметів:

Основи енергозбереження

Християнська етика

Мій рідний край – моя Полтава

Креслення

Історія Полтавщини

Англійська мова

Математика

Здоров’я дитини – здорове харчування

Елементи дизайну інтер’єра

Основи фінансової грамотності

Хореографія

До  послуг учнів обладнано 25 навчальних приміщень, а також спеціалізовані кабінети,  медичний кабінет, кабінет психолога, спортивний зал, тренажерний зал, хореографічний зал, бібліотека, кабінет інформатики.

У закладі працює 56 працівників:

 • 34  педагогічні працівники
 • 14 осіб обслуговуючого персоналу
 • 2  медичні сестри
 • 2  бібліотекарі
 • 1  соціальний педагог
 • 1  практичний психолог 

Педагоги школи активно залучаються до роботи у міських та обласних семінарах, засіданнях творчих груп, науково-практичних конференцій тощо. Протягом року вчителі ділилися досвідом з колегами. Так у вересні 2019 року делегація освітян з Івано-Франківська відвідала заклади освіти нашого міста з метою ознайомлення із впровадженням інноваційних технологій, знайомством з особливостями навчального процесу закладів, створеним освітнім середовищем.   Наша школа радо ділилася досвідом з учасниками делегації. На базі школи відбувся семінар для вчителів початкових класів, слухачів курсів при ПОІППО. Поділилися досвідом здоров’язбереження з колективом Садківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кременчуцької районної ради.

У рамках методичної роботи вчителі школи працювали над підвищенням власної педагогічної майстерності шляхом самоосвіти та проходження курсової підготовки. Усі вчителі школи опанували методику дистанційного навчання. Аналіз якісного складу та освітнього рівня педагогічних працівників школи дозволяє зробити висновок про проведення освітнього процесу на достатньому та високому рівні.

Атестація вчителів здійснювалася відповідно до вимог Типового положення про атестацію педпрацівників у 2019/2020 н.р. Атестувалися 6 вчителів (на підтвердження вищої категорії та на встановлення звання «вчитель-методист»).

Аналізуючи навчальні досягнення, слід зазначити, що протягом навчального 2019/2020 року учні школи брали участь у різноманітних інтелектуальних  конкурсах та олімпіадах. Найкращі результати виявили:

 • Бородай Даниіл, учень 11 класу, який посів ІІ місце в ІІ етапі учнівських олімпіад з історії;
 • Ткаченко Софія, учениці 5 класу, та Дем’янець Анна, учениця 6 класу, посіли ІІ місця у ІІ етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;
 • Добряк Софія, учениця 4-Б класу, посіла ІІІ місце у ІІ етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;
 • Паливода Аліна, Щербак Кирило, учні 4-А класу, – І місце; Жеребець Катерина, учениця 5-Б класу, - І місце;  Васько Мілана, Пацула Дар’я, учні 4-А класу, – ІІ місце; Назаркіна Кіра, учениця 5-Б класу, - ІІ місце; Твердоступ Анастасія, учениця 10 класу, - II місце; Щолокова Ірина, учениця 7 класу, – ІІІ місце; Сухомлин Анастасія, учениця 3-Б класу, - ІІІ місце; Ткаченко Софія, учениця 5-Б класу, - ІІІ місце у конкурсі «Змагаймося за нове життя», присвяченому Лесі Українці;
 • Білашенко Вадим, учень 10 класу, здобув II місце у міському етапі конкурсу читців «Тарасовими шляхами»;
 • Максюта Анна, учениця 9-Б класу, посіла ІІІ місце в І етапі МАНу , секція «Мистецтво»;
 • Верхола Анастасія, учениця 11 класу, посіла ІІ місце в І етапі МАНу,  секція «Мистецтво»;
 • Твердоступ Анастасія, учениця 10 класу, посіла ІІ місце в І етапі МАНу, секція «Мистецтво»;
 • Боруля Дарина, учениця 10 класу, здобула ІІІ місце у ІІ етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка;
 • Жаботинський Богдан та Януш Олексій, учні 7-Б класу, посіли ІІ місце в обласному дистанційному конкурсі з фізики;
 • Демченко Софія та Мальована Аліна, учениці 9-Б класу, посіли ІІ місце в міському конкурсі з креслення, Рева Ельвіра, учениця 9-А класу, – ІІІ місце;

Масовою була участь учнів у конкурсах: «Кенгуру», «Бобер», «Левеня», «Соняшник» та різноманітних інтернет-олімпіадах.

За підсумками навчального року 51 учень нагороджений Похвальними листами та 14 учнів випускних класів Похвальними грамотами. Троє учнів: Верхола Анастасія, Кузьміна Анастасія та Сукач Катерина за результатами навчання стали претендентами на нагородження золотими медалями «За високі досягнення у навчанні» у 2020 році.

Протягом навчального року виховна робота була спрямована на запобігання та протидію булінгу в дитячому колективі. Представники нашого закладу взяли участь  у спільній конференції «Попередження насильства в закладах освіти: загальношкільний підхід» (м. Київ) за участю Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді і спорту, уповноваженого Президента України з прав дитини, Національної поліції України, обласних управлінь освіти та представників громадських організацій.

З метою національно-патріотичного виховання були проведені заходи:

 • перший урок «Україна та європейські цінності»;
 • акція «Запали свічку» та виховний захід «Голодні роки 1932-1933р.р»  до Дня жертв Голодомору;
 • виховні години, присвячені 78-й річниці трагедії, що сталася в Бабиному Яру, річниці партизанського руху та покладання квітів до меморіалу загиблим односельчанам у с. Яківці;
 • веселі старти та конкурс козацької пісні та строю «Струни серця» до Дня Збройних Сил України, також учнів 5 класів було прийнято до козацького осередку школи, а учнів 2 класів - до «Країни Барвінкової»;
 • «Осінній ярмарок» та години спілкування  «Засій добро» у рамках місячника благодійності;
 • виховні заходи «Моя родина – це вся Україна», «Країна казкових героїв», «Містер та міс з-за кордону»;
 • екскурсії видатними історичними місцями Полтавщини;
 • обрядові свята зимового циклу спільно з Державним музеєм-заповідником «Поле Полтавської битви»;
 • зустрічі з представниками головного управління юстиції в Полтавській області, інспекторами кримінальної поліції, представниками громадської організації «Світло надії» в рамках місячника правових знань. 

Здоровий спосіб життя пропагується під час проведення лекторіїв, випусків  інформаційних бюлетенів: «Ми за здоровий спосіб життя», «Стоп курінню», «Ми обираємо життя».  

Учні школи взяли участь у фестивалях – конкурсах та змаганнях:

 • міському фестивалі «Ми віримо в гарне майбутнє», де посіли почесне ІІІ місце;
 • Всеукраїнському конкурсі «Щаслива дитина – квітуча Україна»  (Лащ Віра – ІІ місце; Закаблук Іван, Великий Вячеслав, Ткаченко Софія, Жеребець Катерина, Жаботинська Надія, Ткаченко Евеліна, Велика Катерина - лауреати);
 • Міжнародному конкурсі пам’яті Саші Путрі (Великий Вячеслав – ІІ місце; Антонова Ангеліна, Назаркін Лев – лауреати);
 • конкурсі плакатів «Безпека праці очима дітей» (Жеребець Катерина – диплом ІІ ступеня; Жаботинський Богдан, Велика Катерина – лауреати)  
 • міському фестивалі дитячої творчості «Світ дитячих захоплень» (Кащенко Анастасія – Vмісце);  
 • фестивалі театральних колективів – IV місце:
 • конкурсі «Щоб не трапилось біди – обережним будь завжди» (Назаркіна Кіра та Жаботинська Надія, учениці 5-Б класу,  – ІІ місце);
 • міській Спартакіаді школярів з футболу посіли почесне ІІ місце дві наші команди.

Гуртківці  нашої школи на чолі з керівником Бережною Аллою Володимирівною організовують виставки творчих робіт в Полтавському художньому музеї імені М .Ярошенка.

На сьогодні, можна сказати, що в школі є всі умови для створення здоров’язбережувального середовища:

 • проводяться уроки в зелених класах;
 • перерви-прогулянки;
 • аромотерапія;
 • кварцування класів;
 • діти навчаються в русі;
 • діагностика стану здоров’я учнів (двічі на рік).

Навчальний заклад увійшов до швейцарсько-українського проєкту під егідою Всесвітньої організації охорони здоров’я «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні». Також є учасником Всеукраїнського проєкту «Нові енергоефективні школи. Нова генерація».

Всі досягнення, які ми на сьогоднішній день маємо – це результат плідної співпраці сім’ї, школи та громадськості, що дає змогу нам створювати здоров’язбережувальне освітнє середовище.

Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Календар
«  Липень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту
 • Офіційьний блог
 • uCoz Спільнота
 • FAQ по системі
 • База знань uCoz