П'ятниця, 25.06.2021, 17:07Вітаю Вас Гость | RSS
Чи потрібен в школі психолог?

Інше

Протокол №10 Про відбір підручників для 8-го класу

Протокол №10 Про відбір підручників для 4-го класу

Протокол №11 Про відбір підручників для 3-го класу

Протокол №12 Про відбір підручників для 7-го класу

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 2, 6, 11 класів

«Українська мова та читання» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)  (авт. Іщенко О. Л., Логачевська С. П.)

«Англійська мова» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом)  (авт. Герберт Пухта, Ґюнтер Ґернґрос, Пітер Льюіс-Джонс)

«Математика» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Гісь О. М., Філяк. І. В.)

«Я досліджую світ» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)  (авт. Іщенко О. Л., Ващенко О. М., Романенко Л. В., Романенко К. А., Кліщ О. М.)

«Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 2 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Лємешева Н. А.)

«Всесвітня історія. Історія України (інтегрований курс)» підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Щупак І. Я., Піскарьова І. О., Бурлака О. В.)

«Інформатика» підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Морзе Н. В., Барна О. В., Вембер В. П.)

«Українська мова (профільний рівень)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Ворон А. А., Солопенко В. А.)

«Українська література (профільний рівень)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Борзенко О. І., Лобусова О. В.)

«Зарубіжна література (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Ніколенко О.М., Ковальова Л. Л., Юлдашева Л. П., Лебедь Д. О., Орлова О. В., Ніколенко К. С.)

«Історія України (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Хлібовська Г. М., Наумчук О. В., Крижановська М.Є., Гирич І.Б., Бурнейко І.О.)

«Всесвітня історія (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Щупак І. Я.)

«Англійська мова (11-й рік навчання, рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Нерсисян М. А., Піроженко А. О.)

«Англійська мова (7-й рік навчання, рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Кучма М. О., Задорожна І. П.)

«Німецька мова (11-й рік навчання, рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Сотникова С. І., Гоголєва Г. В.)

«Німецька мова (7-й рік навчання, рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Сотникова С. І., Гоголєва Г. В.)

«Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія, рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Нелін Є. П., Долгова О. Є.)

«Біологія і екологія (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Задорожний К. М.)

«Географія (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Гільберг Т. Г., Савчук І. Г., Совенко В. В.)

«Фізика (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В. М.)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Бар’яхтар В. Г., Довгий С. О., Божинова Ф. Я., Кірюхіна О. О., за редакцією Бар’яхтара В. Г., Довгого С. О.)

«Астрономія (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Яцківа Я. С.)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти  (авт. Сиротюк В. Д., Мирошніченко Ю. Б.)

«Хімія (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти   (авт. Ярошенко О. Г.)

«Захист Вітчизни (рівень стандарту)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти   (авт. Гудима А. А., Пашко К. О., Гарасимів І. М., Фука М. М., Щирба Ю. П.)

«Захист Вітчизни (рівень стандарту, «Основи медичних знань»)» підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти   (авт. Гудима А. А., Пашко К. О., Гарасимів І. М., Фука М. М.)

«  Червень 2021  »