Неділя, 15.07.2018, 23:58Вітаю Вас Гость | RSS
Полтавська загальноосвітня школа №24
Меню сайту
Категорії розділу
Новини сайту [7]
Новини школи [416]
Наше опитування
Де взяти грошей на нові комп'ютери?
Всього відповідей: 31
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наша школа


Комунальний заклад

"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24

Полтавської міської ради Полтавської області"

 

Рік заснування: 1887

 

Адреса: 36006, м. Полтава, вул. Шведська Могила, 12

 

Телефон: 67-34-13

 

Адреса електронної пошти: School24@ua.fm

 

Директор школи: Дудко Людмила Миколаївна

 

 Класи: 19 класів, у них – 457 учнів

  

Режим роботи: Школа працює у п’ятиденному режимі, в одну зміну при кабінетній системі навчання з 8:00 до 14:35. ГПД – з 12:00 до 18:00. Гуртки, спортивні секції – з 14:00 до18:00.

 

Мова навчання – українська. Вивчення іноземних мов з 1 класу. У 2007 році запроваджено вивчення двох іноземних (англійської та німецької) мов.

 

За профілями навчання визначено: універсальний профіль, профіль української філології .

 

Педпрацівників 41,

з них :

- "Відмінник народної освіти" - 1 (Неізвідська Л. С.);

- мають вищу категорію - 17 з них звання:

- "вчитель-методист" – 9;

- старший учитель – 4;

- науковий співробітник науково-методичного центру інтеграції змісту освіти Академії педагогічних наук України – 1;

- практичний психолог – 1.

 

Навчальних кабінетів – 20,

з них:

- початкових класів – 8;

- кімната відпочинку для шестирічок;

- предметних кабінетів – 10 (математики, української мови, світової літератури, іноземної мови, історії, географії, фізики, біології, хімії, інформатики);

- спортзалів – 1;

- майстерень комбінованих – 2 (обробка металу і деревини, обробка тканини і кулінарія);

- музей бойової слави – 1;

Кабінети історії, світової літератури, фізики та музей бойової слави оснащені телевізорами, програвачами DVD.

Бібліотеку забезпечено мультимедійним комплексом.

Школа підключена до глобальної мережі Інтернет.

 

За останні 3 роки учні школи досягли таких результатів:

Данилець Марія - неодноразовий призер міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, переможець міського етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика (вчитель Безотосна В.В.);

Дебре Віктор - неодноразовий призер міського та обласного етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, фізики, географії (вчителі Однойко Т. С., Устенко Т.М., Щербак О.С.);

Данилець Дарина - призер міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка (вчитель Безотосна В.В.);

Божко Андрій - призер міського та обласного етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, біології; призер міського та обласного етапів МАН (вчитель Устенко Т.М.);

Кузьміна Анастасія - призер міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, білогії, міського етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика , Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка (вчителі Подоляка С.В., Деундяк Н.О.);

Бородай Даніїл - призер міського та обласного етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії , ІІ місце у міському конкурсі знавців зарубіжної літератури (вчитель Вербовий Ю.І.);

Демченко Софія - призер міського етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика (вчитель Комишна С.М.);

Прокопенко Поліна - призер Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка (вчитель Комишна С.М.);

Похідня Богдан - призер міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (вчитель Совгиря М.О.);

Клименко Анастасія - призер міського етапу МАН із зарубіжної літератури (вчитель Пономаренко І.І.);

Зімниця Вікторія - призер міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (вчитель Фіалкіна В.О.);

Матвєєв Валерій - призер міського та обласного етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (вчитель Гезун О.С.);

Калініченко Яна - призер міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (вчитель Фіалкіна В.О.);

Марченко Маргарита - призер міського та обласного етапів Всеукраїнського конкурсу з креслення (вчитель Гезун О.С.);

Овчаренко Володимир - призер Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності "Енергія і середовище" (вчитель Щербак О.С.);

Призери Всеукраїнської експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна" (вчителі Однойко Т. С., Устенко Т.М.);

Призери міської та обласної туристсько-краєзнавчої експедиції «Історія міст і сіл Полтавщини» (вчитель Однойко Т. С.);

Закаблук Іван - неодноразовий переможець конкурсу "Повір у себе" (вчитель Бережна А.В.);

Колектив "Театральна світлиця" - неодноразовий переможець міського конкурсу-огляду театральних колективів (вчитель Безотосна В.В.);

Неодноразові призери військово-спортивної гри "Сокіл" (вчитель Вербовий Ю.І.);

Неодноразові призери агітбригад ЮІР (вчитель Гезун О.С.);

 

З урахуванням інтересів, потреб, здібностей учнів, враховуючи можливості закладу щодо навчально-методичного та кадрового забезпечення виділено години для вивчення предметів:

- хореографія (3,5 -7 класи);

- курс "Поетика" (1,2 класи);

- курс "Основи театральної грамотності" (1-4 класи);

- курс "Цікава економіка " (2 клас);

- курс «Етногеографія» (6 клас);

- курс «Християнська етика в українській культурі» (1,2,4 класи);

- курс "Біблійні історії та християнська етика " (7,8 класи);

- курс «Історія Полтавщини» (6,8,9 класи);

- курс «Здоров'я дитини - здорове харчування» (5 клас);

- курс «Орфографічний практикум » (10,11 класи);

- курс "Етика" (5,6 класи);

- курс "Інформатика" (8 клас);

- курс «Креслення» (8,9 класи).

 

У школі діють:

- шкільне наукове товариство «Готуємо майбутню інтелектуальну еліту» (підготовка до МАН);
- спортивні секції (футбол, волейбол, настільний теніс, східні бойові мистецтва);

- гуртки (вокально-хоровий, сучасні та східні танці, образотворче мистецтво, юні інспектори руху, юні друзі пожежників, авіамодельний, юний стрілок, загальна фізична підготовка, туристсько-краєзнавчий).

 

Наші традиції :

- подорожі до країни Барвінкової;

- посвята в козачата;

- вечори-зустрічі з випускниками минулих років;

- урочисте вручення паспортів;

- родинні свята;

- дні здоров’я;

- благодійні ярмарки;

- інтелектуальні ігри;

- участь у Всеукраїнських туристично-краєзнавчих експедиціях та акціях.

Позакласна виховна робота в школі – це виховання і розвиток вільної, духовно багатої, життєлюбної, обдарованої особистості, готової до творчої діяльності із сформованою активною громадянською позицією.

Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz